[ad] Empty ad slot (#6)!

O firmie

Warsztat MultiMotors powstał pod koniec poprzedniego millenium, w 1998 roku. Początkowo mieściliśmy się w miejscowości Karłowice na obrzeżach Gdańska, lecz po kilku latach prowadzenia przez nas działalności przenieśliśmy się do centrum stolicy regionu. Szybko udało nam się wzbudzić zaufanie ze strony klientów i w chwili obecnej możemy pochwalić się faktem, że odwiedzają nas regularnie osoby mieszkające nawet w najdalszych regionach miasta.

Co wpłynęło na nasz sukces? Przede wszystkim jesteśmy profesjonalistami i pasjonatami zagadnienia motoryzacji. Do klientów podchodzimy kulturalnie, nie zadajemy im niepotrzebnych pytań i nie wyśmiewamy ewentualnej niewiedzy. Podejmując z nami współpracę wystarczy pojawić się w placówce, określić problem, czy zlecenie, zostawić nam kluczyki i konstruktywnie spędzić czas potrzebny nam na naprawę/wykonanie określonych działań. Oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług – od diagnostyki, przez wymianę opon, czy przeglądy rejestracyjne, po wszelkiego rodzaju naprawy.

Zachęcamy serdecznie, by sprawdzić prawdziwość tych słów we własnym zakresie i pojawić się u nas w warsztacie. Ze swojej strony możemy zagwarantować Państwu zadowolenie z przeprowadzanych przez nas działań.